ביקורות

כתבו עלינו

דרכי התמודדות עם טחורים
כתבה מאתר walla
Ynet-article
כתבה מאתר YNET

לקוחות רגועים ממליצים

            

מיכל

לאחרונה עברתי ניתוח לטיפול בטחורים. ההחלמה הייתה קשה וכללה סיבוכים שונים ואשפוז. הכאבים היו ב-ל-ת-י נסבלים!!!

חיפשתי פתרונות להקלה על הכאב והגעתי ל"רקטוקל" בהמלצת חברה. התקשרתי לנציג מטעמם, ענה לי בחור נחמד שהמליץ לי על קרם וסבון וממש בדקות אחדות הזמנתי אצלו קרם לטחורים.

קיבלתי את הקרם תוך פחות מ-24 שעות ובכנות, ללא שום ציפייה. ביום הראשון הרגשתי שכבר פחות כואב ושואף, לאחר 5 ימים חיי השתנו מקצה לקצה. אין שום סיכוי שלא יהיה לי בבית קרם וסבון אחד לפחות!!! הפסקתי לקחת משככי כאבים!
אני לקוחה מרוצה, שהפסיקה לזוז באי נוחות ולסבול מכאבים עזים ולכן אמליץ לכל אחד ואחת מכם!

5/5
אלינור

מאז ומתמיד אני פעילה ספורטיבית. בשנות ה-40 שלי התחלתי לסבול מכאבים עזים באזור פי הטבעת – טחורים. לכאבים לוו גרד, צריבה ואי נעימות בעיקר מאנשים שאיתם אני יושבת מאחר וכל רגע התנצלתי והלכתי להתפנות. לאחרונה פניתי דרך הצ'אט באתר של חברת "רקטוקל" ושיתפתי אותם. הנציגה הייתה קשובה וסימפטית. היא המליצה לי על קרם וסבון. אכן, קניתי מיד וכבר למחרת המשלוח הגיע. אימצתי לעצמי שגרה של ניקיון בסבון ומריחת קרם באזור פי הטבעת ומהר מאוד הרגשתי שינוי מקצה לקצה. נעלמו הכאבים, הגרד והאי נעימויות. אני נדהמת כל פעם מחדש. תודה!!!

5/5
איציק

רקטוקל הוא פשוט קרם קסם!!!
גיליתי להפתעתי שהוא באמת מסייע ומקל על התסמינים.

כאשר הופיעו לי טחורים מדממים, פניתי לאתר שלכם, ורכשתי מייד את הקרם.
שירות הלקוחות סייע לי עם המון רצון טוב כדי שאקבל את הקרם בדחיפות, והוא באמת הגיע בדיוק בזמן כדי לעצור את הדימום , ולמנוע הדרדרות. תוך יום הופיעה הקלה במצב, ותוך יומיים כבר כמעט שכחתי את הטחורים.

5/5
רחלי

ממליצה מאד על רקטוקל.

אני סובלת מטחורים מאז הלידה של בני הבכור. כל הטיפולים והמשחות הקונבנציונאליות לא עזרו. במקרה נתקלתי בהמלצות של משתמשים בפורומים באינטרנט, לאחר שכבר שקלתי לעבור ניתוח. הזמנתי את רקטוקל, ולהפתעתי תוך יום הרגשתי הקלה ותוך מספר ימים הטחורים נרגעו והתכווצו. מאז הפעם הראשונה שהשתמשתי בקרם הפלאי הזה, כל פעם שאני סובלת מאיזה שהיא בעיה, אני מיד מורחת את הקרם והוא אכן פועל כמו שמן טוב ופלאי.

5/5
ניר

לאחר תקופה ארוכה שבה אני סובל מטחורים הזמנתי קרם וסבון לאזור פי הטבעת בשם רקטוקל. כלום לא עזר לי עד אותו הרגע שניסיתי. הסבון מרגיע ומפסיק את הכאב והקרם פשוט מדהים! אני לא מסוגל להפסיק להשתמש בו. גיליתי את המושיע שלי. ממליץ בחום.

5/5
יואב

לאחר תקופה לא קלה שעברה עליי עקב הטחורים ברצוני להודות לכם על שהצלתם אותי מהסיוט שעבר במהירות לאחר מספר ימים בלבד! נקווה שלא יחזור.

תודה רבה, ממליץ בחום רב!

5/5
יובל

התחלתי לחיות מחדש!

נפסקו הכאבים הבלתי נסבלים מטחורים.

הכול בזכות רקטוקל!

את נושא הטחורים אני מכיר כ-20 שנה. בעבר עברתי ניתוחים, קשירות בטחורים ותמיד הם חזרו. לא להאמין מה קרם יכול לעשות. מומלץ ביותר!

5/5
איתן

מריחה אחת ו-90 אחוז מהכאבים נעלמו והטחורים התכווצו.

הדימומים פסקו לגמרי! לא מאמין כמה זמן סבלתי לחינם הפתרון היה כזה פשוט.

אין טעם לסבול סתם, תנסו אתם לא יכולים להפסיד רק להרוויח (תאמינו לי!)

5/5
שגית

שלום, קיבלנו המלצה מחברה טובה שרקטוקל הציל אותה אחרי שסבלה מטחורים קרוב לשנה. הזמנו את רקטוקל והשיפור היה מידי!!!

תוך שבועיים הטחורים נעלמו. ממש מוצר מופלא!

5/5
מירי

איזו הקלה, איזה כיף של מוצר! איזה כיף לדעת סוף סוף שמצאתי את המוצר שיעזור לי עם הכאבים הבלתי פוסקים. תודה רבה לכם על השירות.

5/5
ארז

ממליץ בחום גבוה! מוצר גדול, שירות 10! הגיע במהירות בלי כאבי ראש והציל אותי.

5/5
איתי

תודה לכם על השירות, על המוצרים שהגיעו במהירות והיו ארוזים היטב, על איכות המוצרים ועל המענה האדיב!

5/5

עד 50% הנחה ברכישת אחד ממוצרי RECTOKAL

דברים נוספים שאולי יעניינו אותך

דילוג לתוכן