שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

לרקטוקל יתרונות רבים, ביניהם, הקלה והרגעה מהירה ויעילה לאזור הפגוע, מריחה קלה ופשוטה וספיגה מהירה, ללא תופעות לוואי, מיועד לשימוש ביתי, אינו מלכלך ואינו נדבק לבגדים.

כן. לרקטוקל יש רישיון משרד הבריאות.

אחרי מספר דקות מרגע המריחה כבר אפשר להרגיש הקלה והרגעה במצב.

יש להשתמש ברקטוקל בשעות הבוקר והלילה 3-4 פעמים ביום.

רקטוקל מכיל חומרים טבעיים ותמציות צמחים, ביניהן, שמן שקדים, חמאת שיאה, קמומיל, זרעי ארניקה ועוד והינו כפתרון יעיל ומוצלח לטיפול בטחורים.

ישנם שני סוגי טחורים. טחורים פנימיים וטחורים חיצוניים.
טחורים פנימיים נמצאים בחלק התחתון של הרקטום ובתוך פי הטבעת. הם נוטים לדמם יותר אך כואבים פחות.
טחורים חיצוניים נמצאים מחוץ לפי הטבעת ועליו. נוטים לכאוב יותר אך מדממים פחות.

טחורים הם ורידים נפוחים ובולטים בחלק התחתון של הרקטום ובפי הטבעת. אזור זה ידוע כאזור בו קיימת אספקת דם עשירה ורבה במיוחד וכלי דם רבים המנקזים את הדם. כאשר וריד אחד או יותר מתרחבים או מתנפחים כתוצאה מבעיה בניקוז הדם באזור מתחילים להיווצר טחורים. את הטחורים ניתן לראות בתוך פי הטבעת או מחוצה לו. הטחורים גורמים לאי נוחות כאשר מדובר במקרה קל, אך כאשר הם מלווים בדלקת, הכאבים יכולים להיות חזקים יותר, לגרום לקשיים בישיבה ולדימום וצריבה בזמן עשיית צרכים.

פיסורה נגרמת מפציעה בפי הטבעת כתוצאה מצואה קשה היוצרת סדק ברירית של פי הטבעת. הכאב החזק בעקבות היווצרות הפצע גורם לשרירי פי הטבעת להתכווץ וכך נוצרת עצירות חמורה, פציעות נוספות עקב צואה קשה, כאבים נוספים ודלקת חמורה יותר. הפיסורה גורמת להפרשות ולדימום בזמן עשיית צרכים. כמו כן, לתחושת צריבה, עקצוצים וכאבים חדים. ניתן יהיה גם להבחין בקרעים בעור שמסביב לפי הטבעת.

חוסר בפעילות גופנית, תורשה וגיל, מאמץ בזמן יציאה (במקרה של עצירות), עודף משקל, היריון, תזונה לא נכונה, מצבי מתח נפשי ועוד.

עד 50% הנחה ברכישת אחד ממוצרי RECTOKAL

לקוחות רגועים ממליצים

            

מיכל

לאחרונה עברתי ניתוח לטיפול בטחורים. ההחלמה הייתה קשה וכללה סיבוכים שונים ואשפוז. הכאבים היו ב-ל-ת-י נסבלים!!!

חיפשתי פתרונות להקלה על הכאב והגעתי ל"רקטוקל" בהמלצת חברה. התקשרתי לנציג מטעמם, ענה לי בחור נחמד שהמליץ לי על קרם וסבון וממש בדקות אחדות הזמנתי אצלו קרם לטחורים.

קיבלתי את הקרם תוך פחות מ-24 שעות ובכנות, ללא שום ציפייה. ביום הראשון הרגשתי שכבר פחות כואב ושואף, לאחר 5 ימים חיי השתנו מקצה לקצה. אין שום סיכוי שלא יהיה לי בבית קרם וסבון אחד לפחות!!! הפסקתי לקחת משככי כאבים!
אני לקוחה מרוצה, שהפסיקה לזוז באי נוחות ולסבול מכאבים עזים ולכן אמליץ לכל אחד ואחת מכם!

5/5
אלינור

מאז ומתמיד אני פעילה ספורטיבית. בשנות ה-40 שלי התחלתי לסבול מכאבים עזים באזור פי הטבעת – טחורים. לכאבים לוו גרד, צריבה ואי נעימות בעיקר מאנשים שאיתם אני יושבת מאחר וכל רגע התנצלתי והלכתי להתפנות. לאחרונה פניתי דרך הצ'אט באתר של חברת "רקטוקל" ושיתפתי אותם. הנציגה הייתה קשובה וסימפטית. היא המליצה לי על קרם וסבון. אכן, קניתי מיד וכבר למחרת המשלוח הגיע. אימצתי לעצמי שגרה של ניקיון בסבון ומריחת קרם באזור פי הטבעת ומהר מאוד הרגשתי שינוי מקצה לקצה. נעלמו הכאבים, הגרד והאי נעימויות. אני נדהמת כל פעם מחדש. תודה!!!

5/5
איציק

רקטוקל הוא פשוט קרם קסם!!!
גיליתי להפתעתי שהוא באמת מסייע ומקל על התסמינים.

כאשר הופיעו לי טחורים מדממים, פניתי לאתר שלכם, ורכשתי מייד את הקרם.
שירות הלקוחות סייע לי עם המון רצון טוב כדי שאקבל את הקרם בדחיפות, והוא באמת הגיע בדיוק בזמן כדי לעצור את הדימום , ולמנוע הדרדרות. תוך יום הופיעה הקלה במצב, ותוך יומיים כבר כמעט שכחתי את הטחורים.

5/5
רחלי

ממליצה מאד על רקטוקל.

אני סובלת מטחורים מאז הלידה של בני הבכור. כל הטיפולים והמשחות הקונבנציונאליות לא עזרו. במקרה נתקלתי בהמלצות של משתמשים בפורומים באינטרנט, לאחר שכבר שקלתי לעבור ניתוח. הזמנתי את רקטוקל, ולהפתעתי תוך יום הרגשתי הקלה ותוך מספר ימים הטחורים נרגעו והתכווצו. מאז הפעם הראשונה שהשתמשתי בקרם הפלאי הזה, כל פעם שאני סובלת מאיזה שהיא בעיה, אני מיד מורחת את הקרם והוא אכן פועל כמו שמן טוב ופלאי.

5/5
ניר

לאחר תקופה ארוכה שבה אני סובל מטחורים הזמנתי קרם וסבון לאזור פי הטבעת בשם רקטוקל. כלום לא עזר לי עד אותו הרגע שניסיתי. הסבון מרגיע ומפסיק את הכאב והקרם פשוט מדהים! אני לא מסוגל להפסיק להשתמש בו. גיליתי את המושיע שלי. ממליץ בחום.

5/5
יואב

לאחר תקופה לא קלה שעברה עליי עקב הטחורים ברצוני להודות לכם על שהצלתם אותי מהסיוט שעבר במהירות לאחר מספר ימים בלבד! נקווה שלא יחזור.

תודה רבה, ממליץ בחום רב!

5/5

עד 50% הנחה ברכישת אחד ממוצרי RECTOKAL

דברים נוספים שאולי יעניינו אותך

דילוג לתוכן