מה עושים כשיש טחורים?

כואב לכם לשבת, ללכת, ולרוב אתם מדממים בזמן יציאות? זה אמנם מרגיש כמו סוף העולם, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שקיים פיתרון ראוי למצב שלכם. אתם לא לבד!
כשניגשים לענות על השאלה איזה טיפול הכי יעיל, יכול להיווצר בלבול: יהיו כאלה שיגידו שדרוש שינוי באורח החיים, ויהיו כאלה שימליצו לכם לנסות משחת אלחוש לטחורים.

מה עושים כשיש טחורים?


יש בשוק לא מעט אפשרויות טיפול טבעי בטחורים, והגיע הזמן שלכם לנסות את אחד הפיתרונות הכי יעילים.

הרבה אנשים שסובלים מטחורים מרגישים קושי עצום לקיים שגרה נורמלית וגם נמנעים מלהתייעץ ולא מדברים על טחורים גם עם הרופא. כואב להם לשבת, כואב להם ללכת, ולרוב הם מדממים בזמן יציאות. זה אמנם מרגיש כמו סוף העולם, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שקיים פיתרון ראוי למצב שלכם.

ההערכה היא שלפחות עשרה אחוזים מכלל אוכלוסיית העולם, ויותר ממחצית מקבוצת הגיל של 50+ יחוו לפחות פעם אחת בחייהם בעיות טחורים.

גם אם זה נושא שלא מדברים עליו הרבה (בגלל בושה), התופעה הרבה יותר נפוצה ממה שאתם חושבים.

כשניגשים לענות על השאלה איזה טיפול הכי יעיל, יכול להיווצר בלבול: יהיו כאלה שיגידו שדרוש שינוי באורח החיים, ויהיו כאלה שימליצו לכם לנסות משחת אלחוש לטחורים.

Rectokal כאן כדי לנסות לעשות לכם קצת סדר. במאמר הזה נסביר מהם אותם טחורים, למה הם נוצרים, ואיך מתמודדים איתם.

טחורים – מי הם ולמה הם נוצרים?

אתם יושבים? לכל אחד מאיתנו יש טחורים.

מדובר בכלי דם קטנטנים שאחראים על שליטה ביציאות והבדלה בין מוצקים, נוזלים וגזים. הם ממוקמים בקצה התחתון של המעי הגס והרקטום, ובפי הטבעת.

אתם בטח אומרים "אוקיי, אז מה גורם לטחורים להיות כל כך נוראיים?".

אז זהו שיש מקרים שבהם אותם טחורים מתרחבים, נמתחים או צונחים כלפי מטה וגורמים לדלקות או קרעים שבאים לידי ביטוי בהופעת תסמינים כמו גירוי, גירוד, נפיחות, דימום בזמן יציאות ודליפות צואה במקרים חמורים.

גיל ותורשה יכולים להיות סיבות להופעת הטחורים, אבל לא רק. גם היעדר פעילות גופנית, אורח חיים שמקדש ישיבה ממושכת, פעילות גופנית מאומצת מדי, היריון ועוד יכולים לעודד את התפתחותם.

"גיליתי שיש לי טחורים, מה עושים עכשיו?"

מתבקש שהשאלה הראשונה שלכם תהיה "מה עושים כשיש טחורים?".

כמו שציינו מקודם, יש כמה גישות ולא מעט שיטות לטפל בהם. כמו כל דבר בחיים, גם לטחורים יש דרגת קושי, והמטרה היא למצוא את הטיפול המתאים ביותר למקום שאתם נמצאים בו על הסקלה.

באופן כללי, ניתן לחלק את דרכי הטיפול לשלוש קבוצות: טיפול התנהגותי, טיפולים חיצוניים ושימוש בתכשירים (כמו סבון לטחורים).

טחורים הם הזדמנות טובה לשנות אורח חיים. אם הסיבה להיווצרות הטחורים היא אורח חיים פסיבי, אולי הגיע הזמן שבמקביל לטיפול שתנסו תתחילו לשלב יותר פעילות גופנית.

גם שתיית מים מרובה במהלך היום והימנעות ממאכלים מסוימים תוכל לעשות אפקט חיובי (מאכלים חריפים ואלכוהול פחות מומלצים במצבים כאלה).

טיפולים התנהגותיים דורשים שינוי הרגלים ואימוץ דרכי פעולה חדשות, מהלך קשה בפני עצמו שכנראה יניב פירות בעתיד.

ברור לנו שאנשים שסובלים מבעיות טחורים רוצים טיפול אפקטיבי מיידי. זאת הסיבה שבגללה ייצרנו את רקטוקל – משחה טבעית לטחורים.

זו משחה שמכילה רק חומרים טבעיים (חמאת שיאה, קמומיל, אלוורה, תמציות צמחים וכו'), מאושרת על ידי משרד הבריאות, ומהווה פיתרון אידיאלי נגד טחורים.

היא מזינה את האיזור הפגוע בחומרים החיוניים לצורך הרגעתו בצורה כזו שכבר אחרי כמה דק' של שימוש תוכלו לשים לב להבדל.

היא נספגת מהר, מגיעה בלי חשש לתופעות לוואי, וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי להנות מהקלה בתסמינים זה למרוח אותה עד 5 פעמים ביום.

שימוש מתמיד יעלים גירודים, צריבות, נפיחות, כאבים ודימומים מפי הטבעת!

מניעת הופעה חוזרת

מניעת טחורים זו עבודה, חשוב להגיד את זה כבר בהתחלה.

אם עדיין לא נפטרתם מהטחורים לגמרי, המשיכו להשתמש בתכשירים. כשהסבון והמשחה מגיעים ביחד הם נותנים אפקט מקסימלי!

במקביל, אנחנו ממליצים לכם לאמץ כמה הרגלים חדשים וחשובים:

  • היכנסו לשירותים רק שאתם צריכים לצאת, הקפידו לא לדחות ולא להתאפק.
  • הפסיקו לנגב עם נייר טואלט!
    הוא מגביר את החיכוך עם המקום הפגוע ומעודד גירויים. במקום זה, כדאי שתתחילו להשתמש בצמר גפן, מגבונים ייעודיים, או בידה.
  • השתדלו לאמץ שגרת התפנות קבועה. כל יום באותה השעה. כמו כן, אל תשבו בשירותים יותר ממה שאתם צריכים. לא יוצא? לא נורא. אל תלחצו. (אם אתם רגילים להיכנס עם מסיח דעת כלשהו מומלץ להשאיר אותו בחוץ).
  • נסו לארגן לעצמכם שרפרף קטן שתוכלו להניח עליו את הרגליים, זה מייצר תנוחה טבעית ונוחה יותר ליציאה.

אל תתייאשו, אתם יכולים לנצח את הטחורים!

 

לרכישת Rectokal


טיפים שיסייעו בהקלה ודרכי טיפול


יש כמה דרכי טיפול בטחורים, ניתן לחלק אותן לשתי קטגוריות: טיפול התנהגותי וטיפול בגורם חיצוני. אנחנו מאמינים שכל מקרה לגופו וצריך להיות מטופל על פי דרגת החומרה והתסמינים.

יש שיגידו שזאת הזדמנות לעשות שינוי באורח החיים. תהליך כזה יכלול: תפריט תזונה חדש מלא בפירות וירקות טריים, קטניות, דגנים מלאים וכו'. שתיית מים מרובה. הימנעות מישיבה ממושכת (גם בשירותים).

אנחנו יודעים שאנשים שסובלים מטחורים זקוקים לטיפול מיידי. אמנם שינוי של אורח החיים יכול להשפיע לטובה, אבל מדובר בריצה למרחקים ארוכים.

בדיוק בגלל זה המצאנו את רקטוקל – קרם לטיפול בטחורים.

זהו קרם הרגעה טבעי שתוכלו למרוח בין שלוש לארבע פעמים ביום, ויפעל באופן מיידי.

הוא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ומכיל אך ורק חומרים טבעיים. אפשר להגיד בעצם שזה הפיתרון האידיאלי, כבר לאחר כמה דקות תוכלו להבחין בהקלה משמעותית בסימפטומים.

כמו כן, הקרם לא נדבק ולא משאיר כתמים, הוא נספג מהר ולא מייצר שום תופעת לוואי.

כדי "לתקוף" את הטחורים בצורה יעילה ומשולבת, מומלץ להשתמש גם בסבון רקטוקל לפני מריחת המשחה. מטרת הסבון היא לנקות את האיזור הנגוע ביסודיות. וכמו המשחה, גם הוא עשוי אך ורק מחומרים טבעיים שמזינים את העור ומרגיעים אותו.

לרכישת Rectokal

 

איך אפשר להימנע מטחורים בעתיד?


כדי להימנע מטחורים, חשוב לאמץ כמה הרגלים חדשים. הדבר כרוך בשינוי התנהגות, מהלך קשה בפני עצמו. אבל בסופו של דבר התכנסתם כאן כדי לעזור לעצמכם להגיע לנוחות מהר יותר, ככה שהתמורה לגמרי שווה את המאמץ.

אז הדבר הראשון יהיה להיכנס לשירותים כשאתם צריכים להתפנות. מהיום אתם לא דוחים יותר ולא מתאפקים.

הדבר השני הוא להפסיק לנגב עם נייר טואלט. נייר טואלט מקדם חיכוך וכתוצאה מכך מעודד גירוי יתר של פי הטבעת. תתחילו להשתמש במגבונים לחים מותאמים אישית, צמר גפן, או בידה. יש מספיק אופציות בחוץ, מצאו את זו שהכי נוחה לכם.

החוק השלישי: לא נכנסים יותר לשירותים עם מסיחי דעת. לא עיתון, לא פלאפון, לא ספר – שום דבר שיכול לגרום לכם להיתקע ישובים על האסלה חצי שעה.

סתם, אין צורך במעשה קיצוני, אבל תנסו לשים לב. פתחו שגרה שבה אתם נכנסים לשירותים באותה שעה, ויושבים רק את הזמן שאתם צריכים לשבת (אם לא יוצא, לא בכוח).

כמו כן, מומלץ להיעזר בשרפרף או הדום קטן כדי להגביה את הרגליים.

אנחנו מאמינים בשילוב של שתי הדרכים: טיפול טבעי בטחורים ושינוי הרגלים ישנים. אם תתמידו, תוכלו להרגיש בהקלה משמעותית בסימפטומים.

 

 

 

 

עד 50% הנחה ברכישת אחד ממוצרי RECTOKAL

דברים נוספים שאולי יעניינו אותך

דילוג לתוכן